1. MASAŻ WIROWY
Wpływa korzystnie na rozluźnienie mięśni, usprawnienie krążenia obwodowego, zmniejszenie obrzęków. Stosowany na kończyny dolne i górne.

2. HYDROMASAŻ
Masaże w wannie z dyszami dostosowanymi do rodzaju schorzenia. Zabieg rozluźnia mięśnie, zmniejsza bóle stawowe i mięśniowe. Poprawia krążenie żylne kończyn dolnych. Zabieg wybitnie relaksujący.

3. KĄPIEL PEREŁKOWO–OZONOWA
Polega na masowaniu zanurzonego w wodzie ciała olbrzymią ilością pęcherzyków powietrza. Ma silne działanie relaksujące i antydepresyjne, reguluje przepływ pierwotnego tlenu przez skórę, rozszerza naczynia włosowate, hamuje powstawanie żylaków, wspomaga zwalczanie cellulitu, łagodzi zmarszczki, wygładza skórę, poprawia odżywianie i metabolizm tkanek, wyzwala większą ruchliwość w stawach, zmniejsza napięcie mięśniowe. Ozon działa bakteriobójczo oraz grzybobójczo i wykazuje działanie ukierunkowane na metabolizm kierunkowy. Zapobiega chorobom układu oddechowego oraz zaburzeniom przemiany materii.

4. KĄPIEL SOLANKOWA W MINI BASENIE Z HYDROMASAŻEM
Zabieg łączy lecznicze działanie solanki jodkowej z hydromasażem. Wskazany jest w chorobach reumatycznych, pourazowych narządu ruchu, neurologicznych (dyskopatia, neuralgie), zaburzeniach krążenia obwodowego. Skuteczne także w przewlekłych chorobach dróg oddechowych i nerwicy wegetatywnej. W czasie kąpieli zaleca się wcieranie solanki w skórę klatki piersiowej i okolic stawów. Po zabiegu konieczny jest odpoczynek, najlepiej w pozycji leżącej.

5. NATRYSK BICZOWY SZKOCKI
Zabieg wodoleczniczy, w którym zasadniczy wpływ wywiera ciśnienie i temperatura uderzającego w ciało jednego lub wielu strumieni wody. Natryski działają uspokajająco i relaksująco powodując zmniejszenie ciśnienia tętniczego krwi i przekrwienie skóry poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych.

  • 0104_Uzdrowisko_Busko
  • 0125_Uzdrowisko_Busko
  • 0126_Uzdrowisko_Busko
  • 0223_Uzdrowisko_Busko
  • 0325_Uzdrowisko_Busko
  • 0330_Uzdrowisko_Busko
  • minibasen

Multimedia
Zapraszamy do obejrzenia ostatnich materiałów video