Uzdrowisko Busko Zdrój S.A.
Zakład produkcji wody mineralnej Buskowianka-Zdrój poszukuje na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
W ZAKŁADZIE PRODUKCJI WODY MINERALNEJ

Twój zakres obowiązków:

  • Sprawdzanie wytworzonych produktów pod względem spełnienia wymogów produkcyjnych,
  • Utrzymywanie prawidłowych wskaźników i parametrów na aparaturze kontrolnej,
  • Utrzymywanie w czystości urządzeń produkcyjnych,
  • Pomoc przy załadunku pustych butelek,
  • Wykonywanie innych czynności związanych ze stanowiskiem pracy.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. z siedzibą w Busku-Zdroju ul. Rzewuskiego 1.

Multimedia
Zapraszamy do obejrzenia ostatnich materiałów video