Uzdrowisko Busko-Zdrój kontynuuje współpracę na rzecz promocji szczepień przeciw COVID-19, podjętą w ubiegłym roku. Zgodnie z zawartą umową, Świętokrzyski Urząd Wojewódzki dysponuje karnetami na jednodniowy pobyt w Uzdrowisku Busko-Zdrój.

Kto może uzyskać karnet?
Karnet mogą otrzymać osoby, które od dnia 28 grudnia 2021 roku są w pełni zaszczepione przeciwko COVID-19 lub przyjęły dawkę przypominającą.

Co należy zrobić, aby otrzymać karnet?
Aby odebrać karnet, należy w dniach od 24 stycznia 2022 roku do dnia 20 lutego w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim okazać certyfikat szczepienia przeciwko COVID-19, pobrać imienne potwierdzenie upoważniające do odbioru karnetu i umówić wizytę w Uzdrowisku Busko-Zdrój. Na miejscu należy przekazać obsłudze imienne potwierdzenie ze Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego. Jedna osoba może otrzymać jeden karnet.

Do skorzystania, z jakich zabiegów upoważnia karnet?
Osoby, które otrzymają karnet, będą mogły skorzystać z czterech zabiegów bez ordynacji lekarza. Uzdrowisko oferuje w ramach akcji możliwość wyboru spośród zabiegów takich jak: hydro-jet, natryski, ćwiczenia na stołach RECO-Alter, hydromasaż, masaż wirowy, lampa Sollux.

Do, kiedy należy zrealizować karnet?
Karnet można zrealizować do 28 lutego 2022 roku.

Kupony odbierać można w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 12.00 - 14.00 w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach, al. IX Wieków Kielc 3.
Informacje dostępne także pod nr tel. 41 342 12 32

 

Multimedia
Zapraszamy do obejrzenia ostatnich materiałów video