W piątek 29 października odbyła się już XXI gala wręczenia nagród LIDER REGIONU. Jest to nagroda gospodarcza o najdłuższej tradycji przyznawana w województwie świętokrzyskim. Plebiscyt organizowany jest przez redakcję „Echa Dnia”, a wśród dotychczas nagrodzonych znajduje się wiele firmy i instytucji z regionu.

Wśród tegorocznych laureatów znalazło się „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A., które otrzymało tytuł AMBASADORA REGIONU 2020. Podczas piątkowej gali nagrodę odebrał prezes zarządu „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. Michał Płatek. Jest to wyjątkowe wyróżnienie, przyznane przez kapitułę w związku z działalnością uzdrowiska zarówno w regionie, jak i poza jego granicami.

Odbierając statuetkę, prezes Michał Płatek zaznaczył, że radość z jej otrzymania jest tym większa, iż otrzymujemy ją w tak niełatwym czasie pandemii, który okazał się wyzwaniem dla wielu gałęzi gospodarki.

Optymizmem napawa jednak fakt, że mimo trudności Uzdrowisko Busko-Zdrój nadal się rozwija, aby w dalszym ciągu wspierać region i rozsławiać go na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Prezes Płatek podkreślił, że do każdego sukcesu Uzdrowiska przyczyniają się pracownicy spółki, którzy na co dzień angażują się w swoją pracę.

Multimedia
Zapraszamy do obejrzenia ostatnich materiałów video