Pierwsza Szlachetna Paczka od Uzdrowiska Busko-Zdrój trafiła już do czekającej na nią rodziny. Wspólnie udało się przygotować 40 paczek, w których znalazły się nie tylko najpotrzebniejsze rzeczy z  listy, ale także inne niespodzianki.


Uzdrowisko Busko-Zdrój włączyło się w ogólnopolską akcję Szlachetnej Paczki. Dzięki zaangażowaniu, pracowników, kuracjuszy oraz innych darczyńców udało się podarować Pani Ani i jej rodzinie odrobinę radości. Ofiarność wielu osób pokazała, że pomoc drugiemu człowiekowi jest wciąż ważna, a zwłaszcza jeśli chodzi o najmłodszych. Pośród zakupionych i przekazanych przez uzdrowisko podarunków poza artykułami spożywczymi znalazły się zabawki i artykuły szkolne oraz ubrania.
-Cieszę się, że idea Szlachetnej Paczki spotkała się z zainteresowaniem wśród pracowników i  kuracjuszy Uzdrowiska Busko-Zdrój. Wspólnie udało się nam przygotować 40 paczek, które trafiły do wybranej rodziny. Sądzę, że zebrane produkty okażą się istotnym wsparciem szczególnie w tym świątecznym czasie. Rezultaty akcji, która co warto podkreślić, była organizowana w uzdrowisku po raz pierwszy, okazały się bardzo dobre. Jestem przekonany, że ta akcja stanie się w przyszłości tradycją w Uzdrowisku Busko-Zdrój. Dziękuję wszystkim, za ofiarność i okazane wsparcie.  – zaznacza Michał Płatek, prezes zarządu Uzdrowiska Busko-Zdrój. 
Szlachetną Paczkę od Uzdrowiska Busko-Zdrój wparli także darczyńcy spoza spółki. Voucher na lekcję jazdy konnej przekazał Ośrodek Jazdy Konnej i Hipoterapii Hipoland. Prezenty przekazały także osoby mające stoiska w Hali Sami Swoi przy Placu Targowym w Busku-Zdroju. Dziękujemy za okazane serce i chęć włączenia się do uzdrowiskowej paczki. Razem udało się nam się podarować rodzinie Pani Ani uśmiech, zgodnie z hasłem, pod którym działaliśmy – „RADOŚĆ DZIELENIA SIĘ”.

Multimedia
Zapraszamy do obejrzenia ostatnich materiałów video