Ogólnoeuropejska inicjatywa Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju zawitała także do Buska-Zdroju. Przez najbliższy tydzień (20-26 września) zarówno mieszkańcy, jak i goście miasta będą mogli skorzystać z szeregu atrakcji i propozycji aktywnego spędzenia wolnego czasu.

"Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju" to inicjatywa, której adresatami są uczniowie, studenci, organizacje pozarządowe, samorządy instytucje edukacyjne, przedsiębiorstwa i inni zainteresowani zagadnieniem zrównoważonego rozwoju.

W ramach ogólnoeuropejskiej inicjatywy, również miasto Busko-Zdrój przyłączyło się do niej, organizując "Buski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju". Tym razem wszyscy chętni będę mogli skorzystać z działań mających na celu edukację proekologiczną oraz aktywizację fizyczną. W dniach od 20-24 września odbywać się będzie cykl otwartych, bezpłatnych zajęć fitness pn. "BUSKO WSTAJE Z KANAPY", które z wyjątkiem czwartku odbywać będą się na Stadionie Miejskim, czwartkowe spotkanie odbędzie się w Skateparku. Jak zaznaczają organizatorzy w zajęciach udział może wziąć każdy mieszkaniec i gość Buska-Zdroju, od przedszkolaka do seniora.

 

Multimedia
Zapraszamy do obejrzenia ostatnich materiałów video