Aktualności

Niezwykła instalacja w postaci kolorowego labiryntu, autorstwa Leona Tarasewicza stanęła w  buskim Parku Zdrojowym. Otwarcie wystawy przyciągnęło wiele osób. Oczywiście podczas tego wydarzenia nie mogło zabraknąć Buskowianki-Zdrój, która w ten pierwszy lipcowy upalny dzień, doskonale gasiła pragnienie uczestników eventu.

Współorganizatorem wydarzenia jest Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A.

Mieszkańcy, kuracjusze i turyści mogą podziwiać i zwiedzać instalację artystyczną o  powierzchni 200 metrów kwadratowych do września 2022 roku. Wyjątkowe trójwymiarowe dzieło wchodzi w interakcje z odbiorcą, zapewniając niezwykłe wrażenia.

Jest to kolejna z atrakcji, z której korzystać mogą kuracjusze buskiego uzdrowiska. Obcowanie ze sztuką to również forma terapii oraz spędzania czasu wolnego. Zapewne wystawa cieszyć się będzie ogromnym zainteresowaniem, a dzięki swojemu unikalnemu charakterowi i barwności zwróci uwagę przechodniów.

 

 

 

Uzdrowiskowy Szpital Kompleksowej Rehabilitacji „Krystyna” wzbogacony został o instalację gazów medycznych, która doprowadzona została do 120 łóżek. Inwestycja została zrealizowana ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Zdrowie i działania na rzecz jego ochrony to zagadnienia szczególne istotne w dniu dzisiejszego święta. Uzdrowisko Busko-Zdrój pragnie zachęcić wszystkich do zwrócenia uwagi na tę tematykę, życząc wszystkim jak najlepszego samopoczucia oraz dziękując pracownikom służby zdrowia za ich codzienną pracę.

Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. uczestniczy w Projekcie InPlaMed – Informatyzacja Placówek Medycznych Województwa Świętokrzyskiego, którego liderem jest samorząd województwa. Celem projektu jest poprawa elektronicznego obiegu dokumentacji. Jego wdrożenie usprawni pracę personelu medycznego, wesprze pacjentów poprzez dostęp do e-usług.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili na Facebook'u.
Znajdą tu Państwo informacje o bieżących wydarzeniach w Uzdrowisku.

Profile obiektów Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A.

Multimedia
Zapraszamy do obejrzenia ostatnich materiałów video